Antek Sojka
Realizator dźwięku, producent muzyczny, a także autor tekstów i muzyki oraz wokalista. Zaczynał od realizacji koncertów, następnie przeszedł do studia i tam przez lata zdobywał doświadczenie pod okiem świetnych realizatorów (Tadeusz Mieczkowski, Rafał Smoleń, Sebastian Witkowski). W tym samym okresie zajmował się równolegle produkcją muzyki. We wrześniu 2018 ukazał się jego debiutancki, autorski album pod tytułem „Po niebie” nakładem Wydawnictwa Agora.
Współpracuje ze Studiem Załuski oraz z Sound Making Studio w Warszawie i DMP Studio w Wieliczce pod Krakowem.
Natalia Wrzosińska Zagi
Wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Gra na instrumentach strunowych – gitarach, oraz ukulele. Pod tym pseudonimem Zagi – jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, ale początki jej twórczości sięgają znacznie dalej – artystka pierwsze swoje kompozycje zaczęła tworzyć już w podstawówce i od tego czasu pisanie piosenek jest nieodłączną częścią życia i formy wyrazu. Dyskografia: EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland), LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland), EP „UKE” (2013 wyd. własne), EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne).
Maciej Izdebski
Muzyk, multiinstrumentalista, gitarzysta. Współzałożyciel wytwórni Popcorn Records, która wydaje dobrą, polską muzykę! Gitarzysta koncertujący razem z ZAGI w całej Polsce.
Współpracuje również z nagrodzonym Złotą Płytą ZPAV producentem muzycznym Michałem Wrzosińskim.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z gry na gitarze. Świetnie odnajduje się zarówno w nauczaniu indywidualnym jak i grupowym z grania na instrumentach strunowych.
Michał Wrzosiński
Kompozytor, aranżer, autor tekstów i melodii. Nagrodzony Złotą Płytą ZPAV producent muzyczny, specjalizujący się w muzyce rozrywkowej.
Członek ZAiKS, autor zrzeszony w Sony Music Publishing. Od ponad 10 lat specjalizuje się w realizacji dźwięku miksując w środowisku cyfrowym.
Utwory jego autorstwa regularnie goszczą w ramówkach rozgłośni radiowych.
Karol Ludew
Karol Ludew – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Warszawie oraz Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej im. K.Komedy w Warszawie, perkusista, absolwent
Drummers Collective w Nowym Jorku.
Współpracował z Tiltem i Tomkiem Lipińskim, Maciejem Maleńczukiem, Korą, Aleksandrem
Koreckim, Pawłem Mykietynem, Michałem Jolenkiem.
Muzyk zespołów Neuma, Moja Adrenalina, Semantik Punk, Złodzieje Oklasków, Krzemyk Trio,
Tomek Lipiński. Współautor i wykonawca muzyki do filmu “Essential Killing” w reżyserii Jerzego
Skolimowskiego a także do spektaklu “Trzy Furie” Marcina Libera i spektaklu “Coming out” w reżyserii Aleksandry Popławskiej. Wykonawca muzyki Tomka Wirackiego do filmu “Marynarz w Łodzi” w reżyserii Marcina Latałło.”
Marta Suprun
Marta Suprun
Aktorka, wokalistka i skrzypaczka.
Debiutowała na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Aktualnie
można ją zobaczyć w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej oraz w Teatrze Muzycznym w Toruniu.
Grała w spektaklach takich jak: „Sztukmistrz z miasta Lublina”, „Skrzypek na dachu”, „Once”,
„Gorączka sobotniej nocy”, „Faraon” i innych.
Instruktorka zajęć wokalnych, aktorskich oraz skrzypcowych. Jako skrzypaczka uczestniczyła w licznych projektach orkiestrowych, dając koncerty w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej,
Studiu Polskiego Radia, Narodowym Forum Muzyki, na scenach Niemieckich czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Bożena Sitek
Pianistka, muzykolog, aktorka, lektorka, prezenterka radiowa, konferansjer imprez i koncertów, poetka, autorka i redaktorka tekstów, scenariuszy i audycji radiowych, popularyzatorka muzyki i edukatorka. Pracowała w mediach jako dziennikarka, redaktorka, kierownik redakcji i studia nagrań (Rozgłośnia Harcerska, Polskie Radio, prasa) oraz w Biurze Obchodów Chopin2010. Dostała nagrodę za szczególny wkład w promowanie muzyki Fryderyka Chopina. Koncertuje w kraju i za granicą, prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci i dorosłych, realizuje autorskie koncerty edukacyjne, bajki oraz spektakle poetycko-muzyczne. Jest autorką tekstów, wierszy, bajek i opowiadań publikowanych w prasie i w książkach oraz współautorką książki „Jarockin" (o polskich muzykach rockowych). Była nagradzana w konkursach poetyckich oraz w Konkursie Literackim Narodowego Centrum Kultury. W ramach stypendium ZAIKSu napisała książkę dla dzieci. Wydała autorską płytę „Muzyka dworku szlacheckiego” z utworami inspirowanymi polską muzyką i historią. Za wykonanie Poloneza z tej płyty i recytację fragmentów „Pana Tadeusza” otrzymała Wyróżnienie Specjalne na II Festiwalu Poloneza w Warszawie i Nagrodę Specjalną na XII Międzynarodowym Festiwalu Poloneza w Słonimiu. W 2017 r. dostała I nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Poloneza. Pochodzi z rodu Marii Wodzińskiej, narzeczonej Fryderyka Chopina. W lipcu 2021 r. wcieliła się w postać Marii, nagrywając utwory Chopina, listy oraz ścieżkę muzyczną do cyklu filmów o kobietach Chopina. Współtworzyła międzynarodowy projekt edukacyjno-artystyczny dla dzieci Orkiestra Dream Up prowadząc grupę klawiszową, przygotowując utwory na koncerty i płytę. Była jurorką ostatniej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej dla młodzieży organizowanego przez Dzielnicę Praga Płd. Gra w filmach i spektaklach teatralnych, nagrywa audiobooki, słuchowiska i ścieżki lektorskie do filmów. Obecnie poza działalnością artystyczną zajmuje się edukacją muzyczną, prowadzi zajęcia i chór w szkole muzycznej oraz lekcje gry na fortepianie i warsztaty umuzykalniające.