Daniela Bereza
Wokalistka, dyrygentka. Ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku oraz dyrygenturę chóralną na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest wokalistką zespołu Chopin University Big Band.
Uczestniczy w wielu wydarzeniach muzyki klasycznej jak i rozrywkowej (m.in. z zespołem „Vistula Ballada”). Reprezentowała Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina podczas koncertów „Muzyki Filmowej Krzesimira Dębskiego” w Daegu (Korea Płd.) pod batutą autora muzyki. Uczestniczyła w spektaklach oraz wydarzeniach muzycznych: Solidarnie dla rozrywki, spektakl Święta w prezencie, Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie, „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”, Lato z radiem. Piosenka Nie odchodź ode mnie w jej wykonaniu została użyta w serialu Stulecie Winnych wyprodukowanym przez Telewizję Polską.

Paweł Kowalski
Muzyk, instrumentalista. Jego głównym instrumentom jest zestaw perkusyjny, ale gra również na wielu innych. Członek kilku zespołów i projektów muzycznych, między innymi Stop Mi!, Latające Pięści, Pomponika, Administratorr Electro, Catster, Kaleidoscope, ex perkusista projektu muzycznego Amarok. W trakcie pracy artystycznej zagrał ponad 200 koncertów (m.in. na festiwalach: Summer Fog Festiwal w Warszawie, Jarocin Festiwal, Dwa Brzegi, Wszystkie Strony Świata, Seven Festiwal w Węgorzewie, Festiwal FAMA (2012, 2013, 2014), Królewski Festiwal Gnieźnieński). Wraz ze swoimi zespołami zdobył kilka nagród. Aktywnie działa również w sferze teatralnej (Teatr N.O.R.A., Teatru XL, Teatru Wariacja, akompaniament na zestawie perkusyjnym do spektaklu pt.: „Fama na kryzys”)
Jego dyskografia płytowa to obecnie 12 albumów, między innymi wydanych przez AGORA S.A., Musicom czy Jimmi Jazz Records.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, dla dzieci i dla dorosłych związane z zestawem perkusyjnym jak również z różnego rodzaju instrumentami perkusyjnymi.

Antek Sojka
Realizator dźwięku, producent muzyczny, a także autor tekstów i muzyki oraz wokalista. Zaczynał od realizacji koncertów, następnie przeszedł do studia i tam przez lata zdobywał doświadczenie pod okiem świetnych realizatorów (Tadeusz Mieczkowski, Rafał Smoleń, Sebastian Witkowski). W tym samym okresie zajmował się równolegle produkcją muzyki. We wrześniu 2018 ukazał się jego debiutancki, autorski album pod tytułem „Po niebie” nakładem Wydawnictwa Agora.
Współpracuje ze Studiem Załuski oraz z Sound Making Studio w Warszawie i DMP Studio w Wieliczce pod Krakowem.

Natalia Wrzosińska Zagi
Wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Gra na instrumentach strunowych – gitarach, oraz ukulele. Pod tym pseudonimem Zagi – jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, ale początki jej twórczości sięgają znacznie dalej – artystka pierwsze swoje kompozycje zaczęła tworzyć już w podstawówce i od tego czasu pisanie piosenek jest nieodłączną częścią życia i formy wyrazu. Dyskografia: EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland), LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland), EP „UKE” (2013 wyd. własne), EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne).

Maciej Izdebski
Muzyk, multiinstrumentalista, gitarzysta. Współzałożyciel wytwórni Popcorn Records, która wydaje dobrą, polską muzykę! Gitarzysta koncertujący razem z ZAGI w całej Polsce.
Współpracuje również z nagrodzonym Złotą Płytą ZPAV producentem muzycznym Michałem Wrzosińskim.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z gry na gitarze. Świetnie odnajduje się zarówno w nauczaniu indywidualnym jak i grupowym z grania na instrumentach strunowych.

Michał Wrzosiński
Kompozytor, aranżer, autor tekstów i melodii. Nagrodzony Złotą Płytą ZPAV producent muzyczny, specjalizujący się w muzyce rozrywkowej.
Członek ZAiKS, autor zrzeszony w Sony Music Publishing. Od ponad 10 lat specjalizuje się w realizacji dźwięku miksując w środowisku cyfrowym.
Utwory jego autorstwa regularnie goszczą w ramówkach rozgłośni radiowych.
